źródło wiedzy o motocyklach

Harleyem z Best Western do Rzymu

Harleyem z Best Western do Rzymu
Rozpoczęta w 2006 r. współpraca między Best Western a firmą Harley-Davidson rozszerza się z Ameryki Północnej na cały świat. W związku ze 110. rocznicą powstania legendarnego producenta motocykli sieć przygotowała specjalną ofertę dla fanów marki również w Polsce. To ostatni dzwonek, aby wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest wyjątkowy wyjazd na „HD Experience” w Rzymie.
Aby wziąć udział w zabawie wystarczy opisać swoją ulubioną historię związaną z Harleyem i wysłać do 25 maja na adres mailowy: bestwestern@bestwestern.fi. Dwóch zwycięzców otrzyma główną nagrodę: opłaconą wycieczkę na imprezę „HD Experience” w Rzymie, która jest kulminacyjnym punktem obchodów 110. rocznicy firmy Harley-Davidson. Nagroda zawiera również trzy noclegi w standardowym pokoju w hotelach Best Western w Rzymie, kartę podarunkową Visa Gift Card na kwotę 500 EURO na pokrycie kosztów związanych z podróżą oraz kartę podarunkową Harley-Davidson Gift Card na kwotę 300 EURO na zakupy w firmowych sklepach marki.
W dniach 13-16 czerwca 2013 w Wiecznym Mieście w ramach „HD Experience” otwarte zostaną dwie wioski dla motocyklistów „Foro Italico Village” na Stadio Olimpico i Harley Village w Porcie Ostia. Odbędzie się również wielka parada legendarnych maszyn z Port Ostia do centrum Rzymu, uroczysta msza w Bazylice w Watykanie, wiele koncertów i imprez towarzyszących, a przede wszystkim zjazd fanów Harley-Davidsona z całego Świata!
Rozszerzone na resztę świata partnerstwo między Best Western a Harley-Davidson wprowadzi do hoteli sieci korzyści, które znali do tej pory tylko motocykliści w USA. Jedną z nich jest wyjątkowa oferta promocyjna dla fanów legendarnej marki, należących równocześnie do klubu Harley-Davidson. Mogą oni wykupić pobyt w hotelach sieci w Finlandii, Łotwie, Litwie i Polsce z 10% zniżką od najlepszej dostępnej ceny! Wystarczy zarezerwować nocleg online po stawkach Harley-Davidson lub zadzwonić na bezpłatną infolinię i poinformować, że jest się członkiem klubu.
- W USA współpraca między Best Western a Harley-Davidson skutecznie rozwija się już od siedmiu lat. Uznaliśmy, że idealną okazją na rozszerzenie jej również na Polskę jest 110. rocznica istnienia naszej firmy, którą właśnie obchodzimy - mówi Marcin Posłuszny, Regionalny Menadżer ds. Sprzedaży i Marketingu Harley-Davidson CEE w Polsce. - Best Western i Harley-Davidson łączy wiele dróg na całym świecie. Niezwykle się cieszymy, że także polscy fani naszych motocykli skorzystają na udogodnianiach, które czekają na nich w hotelach należących do sieci – dodaje Marcin Posłuszny.
W hotelach Best Western miłośnicy wszystkich jednośladów mogą liczyć na ciepły prysznic i spokojny nocleg. Zapewnia to wydawany przez sieć paszport motocyklisty. Gwarantuje on 15-procentowy rabat na najlepszą cenę dnia, w którą dodatkowo wliczone jest śniadanie i parking. Paszport otrzymuje się po wysłaniu swych danych kontaktowych na adres mailowy bestwestern@bestwestern.fi. Specjalna oferta dla motocyklistów ważna jest do końca września.


Warto zobaczyć

Elektryczny motocykl – rewolucja w świecie motoryzacjiRegeneracja DPF – zadbaj o filtr cząstek stałych i chroń środowiskoMonitoring GPS dla Twojego motocyklaczytaj wszystkie

ostatnio dodane

najpopularniejsze

warsztaty motocyklowe

zobacz nas na...

kontakt