źródło wiedzy o motocyklach

Test Suzuki SV650

Test Suzuki SV650
Suzuki SV650 to motocykl, który trudno określić. Większość motocykli, które są idealne dla doświadczonego kierowcy, jest o wiele za potężna dla kogoś, kto nie ma hobby w motocyklach. Z drugiej strony, większość początkujących motocykli nie ma mocy 600cc lub litrowych motocykli, a to może sprawić, że doświadczeni jeźdźcy będą chcieli więcej.

Doprowadziło to do nowych motocyklistów kupujących motocykle o pojemności 600 cm3 +, starając się "zaplanować z wyprzedzeniem", gdy są doświadczeni. Niestety tego typu motocykle zostały zaprojektowane do wyścigów i dlatego nie są zbyt przyjazne dla początkujących. Czy SV650 istnieje w strefie goldilocks?
Suzuki SV650 Zawieszenie I Jazda
Jednym z największych problemów właścicieli SV jest zawieszenie. Wielu zawodników uważa, że ​​jest zbyt miękka, co powoduje, że niektórzy ludzie wymieniają widelce przednie z Suzuki GSXR , ale uważam, że zawieszenie działa wystarczająco dobrze na ulicy. Jeśli miałeś zamiar robić ciężką jazdę albo na torze, albo może jakieś agresywne zwroty akcji, może warto byłoby wymienić widły, poza tym nie zawracałbym sobie głowy.
Kolejną rzeczą, na którą narzekają niektórzy właściciele, jest twarde miejsce, które pojawia się na SV. W czasach, w których jeździłem na SV, nie powiedziałbym, że siodło jest absolutnie okropne, ale przydałoby się nieco więcej amortyzacji, jeśli planujesz jeździć całymi godzinami. Jeśli zamierzasz wyjechać na dłuższe wyjazdy, możesz zmienić miejsce na miejsce na rynku wtórnym (może corbin).
Czy Suzuki SV650 To Najlepszy Motocykl Dla Początkujących?
SV650 jest prawdopodobnie najlepszym motocyklem dla wielu osób. Jeśli denerwujesz się zbyt szybkim przerastaniem swojego motocykla, to SV650 to świetny wybór. Jeśli jesteś cięższym facetem lub dziewczyną i martwisz się, że motocykle o pojemności 250 cm3, takie jak Kawasaki Ninja 250 , nie będą chciały cię poruszyć, to SV650 jest dobrym rozwiązaniem. Jeśli potrzebujesz początkującego roweru, który pozwoli ci na dłuższe wielodniowe przejażdżki, to SV650 jest trudny do pokonania.
Niezależnie od tego, jak je kroisz, SV650 jest jednym z najlepszych motocykli dla początkujących . A teraz, gdy nie jest już aktywnie produkowany, można uzyskać je w atrakcyjnej cenie na rynku używanym.


Warto zobaczyć

Elektryczny motocykl – rewolucja w świecie motoryzacjiRegeneracja DPF – zadbaj o filtr cząstek stałych i chroń środowiskoMonitoring GPS dla Twojego motocyklaczytaj wszystkie

ostatnio dodane

najpopularniejsze

warsztaty motocyklowe

zobacz nas na...

kontakt