źródło wiedzy o motocyklach

Ducati Scrambler 1100 Pro w wersji Dark

Ducati Scrambler 1100 Pro w wersji Dark
Ducati dodało podstawową wersję swoich nowych modeli 1100 Scrambler Pro do serii zwanej Scrambler 1100 Dark Pro.
Nadal masz również te same hamulce Brembo Monobloc, układ ABS wrażliwy na pochylenie, system kontroli trakcji Ducati oraz trzy tryby jazdy (Active, Journey i City) co Pro.
Scrambler 1100 Dark Pro kosztuje 52 638,87 złotych, czyli o ok 4000 zł mniej niż standardowy Pro i 2300 funtów tańszych niż topowa wersja Öhlins-shod Sport Pro. Będzie dostępny u dealerów w Wielkiej Brytanii od końca października 2020 r.
Poznaj zupełnie nowe bliźniaki Ducati Scrambler 1100 2020 - Pro i Sport Pro.
Oba otrzymały nowy wydech, krótszy tylny błotnik, ulepszone siedzenie i niższy uchwyt na tablicę rejestracyjną, a także nowe schematy kolorystyczne i grafiki.

Ten sam silnik, ta sama moc

Chłodzony powietrzem V-twin spełnia teraz wymogi normy Euro5, ale ma taki sam moment obrotowy 85 KM i 65 ftlb jak obecne modele. Wykorzystuje również tę samą stalową ramę kratową, ale obie są wyposażone w podwójną rurę po prawej stronie i nisko zawieszony uchwyt na talerz, jak widać w Diavel.
Szkoda, że ​​Ducati nie wykorzystało tej okazji, aby zniwelować przepaść w stosunku do niektórych ze swoich silniejszych rywali; takie jak BMW R nineT o mocy 110 KM.

Sport Pro ma najwyższej klasy zawieszenie Ohlins, dolną kierownicę i lusterka w stylu café racera i jest pomalowany na czarny mat, podczas gdy Pro ma schemat „Ocean Drive”.
Oba motocykle mają funky reflektor z czarnym metalowym X wbudowanym w wnętrze. Ma odzwierciedlać trend lat 70., aby zakleić reflektory i ścigać się. To fajny akcent.
Nowe modele dołączają do oferty 1100 Scrambler i 1100 Special. Obecnie w ofercie znajduje się również 1100 Sport, ale nie jest jasne, czy będzie to kontynuowane wraz z pojawieniem się dwóch znakomitych braci.


Warto zobaczyć

Elektryczny motocykl – rewolucja w świecie motoryzacjiRegeneracja DPF – zadbaj o filtr cząstek stałych i chroń środowiskoMonitoring GPS dla Twojego motocyklaczytaj wszystkie

ostatnio dodane

najpopularniejsze

warsztaty motocyklowe

zobacz nas na...

kontakt