źródło wiedzy o motocyklach

Monitoring GPS dla Twojego motocykla

Monitoring GPS dla Twojego motocykla Jeżeli wybierasz się czasem na motocyklowe wycieczki, dobry lokalizator GPS przyda Ci się w wielu różnych sytuacjach. To właśnie on pozwoli Ci w każdej chwili sprawdzić, czy Twój jednoślad stoi tam, gdzie go zostawiłeś.

Chcesz wiedzieć, jaki lokalizator GPS dla motocykli będzie sprawdzonym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojego motocykla? Zapraszamy Cię do przeczytania tego tekstu.

Jaki lokalizator GPS dla motocykla?

Jeżeli zależy Ci na możliwości sprawdzania, gdzie w danej chwili znajduje się Twój jednoślad – nic prostszego. Skutecznym rozwiązaniem dla każdego miłośnika dwóch kół jest lokalizator GPS do motocykla IKOL MOTO.

Moduł ten jest stworzony do montowania w motocyklach, łodziach, skuterach wodnych czy też motorowerach. Jego wodoodporność i wytrzymałość sprawiają, że nie zaszkodzą mu ani woda, deszcze czy błoto ani ekstremalne temperatury w przedziale od -30℃ do +80℃. Sam wybierasz, czy interesuje Cię oglądanie pozycji pojazdu na terenie Polski czy Europy.

Masz już IKOL MOTO i zastanawiasz się, jak zacząć obserwować motocykl? Wystarczy, że wejdziesz na swoje konto, logując się na stronie systemowej IKOL lub w aplikacji do konfiguracji i śledzenia lokalizatorów IKOL Tracker. Znajdziesz tam mapkę, na której wyświetlać się będzie pozycja Twojego pojazdu z zainstalowanym modułem GPS.

Warto dodać, że urządzenie to zużywa naprawdę mało energii, więc nie musisz zamartwiać się stanem swojego akumulatora. Ponadto zostało ono wyposażone w zapasową baterię, która zapewnia niezawodne działanie IKOL MOTO przez 7 dni.

Historia przejazdów – przejrzyj swoje dawne trasy

Kolejną praktyczną usługą, którą zaoferuje Ci lokalizator do motocykla IKOL MOTO jest opcja przeglądania Twoich minionych podróży.  Dzięki niej będziesz mógł powtórzyć swoje przejazdy sprzed ostatnich 3 lub nawet – w wersji rozszerzonej - 12 miesięcy.

Co więcej, zyskasz możliwość sprawdzenia stanu licznika oraz przekonania się, jak wiele kilometrów przebyłeś podczas każdego z przejazdów.

Z raportami i alertami poczujesz się spokojniej

Funkcje ustawiania alertów i generowania raportów są naprawdę warte uwagi. Jeżeli wydarzy się coś niepożądanego, system wyśle Ci informację o zaistniałej sytuacji. Może ono trafić do Ciebie na trzy sposoby – jako wiadomość SMS lub e-mail, bądź poprzez powiadomienie z aplikacji IKOL Tracker.

Będziesz wiedział, gdy ktoś postanowi zabrać Twój pojazd (alerty ruchu i odholowania). Dowiesz się też, jeśli osoba pożyczająca od Ciebie motocykl przekroczy granice ustawionego przez Ciebie obszaru, w którym powinna się znajdować (alert obszaru).

Raporty to następne udogodnienie, które sprawi, że będziesz na bieżąco ze wszystkim, co dotyczy Twojego jednośladu. Generując takie podsumowanie wykorzystania pojazdu będziesz miał zebrane w jednym miejscu dane dotyczące prędkości jazdy, miejsc postojów oraz startu i końca podróży. Poznasz także łączną sumę pokonanych przez siebie kilometrów.

Dzięki widgetom podzielisz się swoją lokalizacją

Czy wiesz, że IKOL oferuje usługę generowania widgetów? Są to indywidualnie stworzone dla każdego użytkownika fragmenty kodu HTML. Każdy taki kod, po wklejeniu na Twojego bloga, wyświetla się internautom jako mapa z Twoją lokalizacją. Istnieje również możliwość ustawienia tak zwanego „ogona czasowego” – na mapie zaznaczona będzie przebyta przez Ciebie trasa z ostatnich np. 15 minut (sam wybierasz, jaki ma to być zakres czasowy).

W ten właśnie sposób możesz informować czytelników swojego bloga, którędy aktualnie podróżujesz. Twoja rodzina i znajomi również mogą podejrzeć trasę Twoich przejazdów

Lokalizator IKOL MOTO jest zatem idealnym wyborem dla każdego motocyklisty, któremu zależy na wygodzie, bezpieczeństwie i wielu niezwykle przydatnych w podróży udogodnieniach.Warto zobaczyć

Elektryczny motocykl – rewolucja w świecie motoryzacjiRegeneracja DPF – zadbaj o filtr cząstek stałych i chroń środowiskoMonitoring GPS dla Twojego motocyklaczytaj wszystkie

ostatnio dodane

najpopularniejsze

warsztaty motocyklowe

zobacz nas na...

kontakt